Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Sth-Cup B1

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
150981015 Råsunda FC (7) - Andino IF (6) OW (0 - 3) Skytteholms IP 3
2012-10-14 17:00 150981037 Medborgarplatsens FF (7) - Adelsö IF (7) 0 - 7 Kärrtorps IP 1
2012-10-15 19:30 150981028 Väsby IK FK (7) - Kronobergs BK (7) 3 - 2 Vilundavallen 2
2012-10-15 20:00 150981003 Albion FC (7) - Storvretens FF (7) 5 - 4 Kärrtorps IP 1
2012-10-15 20:00 150981005 Ursvik IK (5) - Järla IF FK (4) 3 - 2 Ursviks IP 1
2012-10-15 20:00 150981006 Bollstanäs HFF (7) - Rågsveds IF (4) 2 - 4 Bollstanäs IP 1
2012-10-15 20:00 150981008 RA Stockholm FS (6) - IFK Viksjö (4) 3 - 8 Blackeberg BP 1
2012-10-15 20:00 150981010 Tunisiska FC (7) - Norrtulls SK (6) 2 - 3 Gubbängens IP 1
2012-10-15 20:00 150981017 Svensk Syrianska IF (6) - Grödinge SK (6) 4 - 5 Rissne IP 1
2012-10-15 20:00 150981018 Tungelsta IF (6) - Reymersholms IK (4) 1 - 3 Tungelsta Skola 1
2012-10-15 20:00 150981022 IFK Aspudden-Tellus (4) - Hässelby SK FF (4) 2 - 0 Hägerstensåsens BP 1
2012-10-15 20:00 150981027 Erikslunds KF (7) - Los Copihues (6) 2 - 10 Erikslund 1
2012-10-15 20:00 150981029 Stockholms IF Kurdiska (6) - Skogås-Trångsunds FF (4) 6 - 2 Ärvinge BP 1
2012-10-15 20:00 150981030 Stuvsta IF (6) - Stockholm Eagles/Srbija FF (4) 3 - 8 Stuvsta IP 1
2012-10-15 20:00 150981033 BK Nore (7) - IF Elpe (7) 5 - 0 Kvarnbacka BP 1
2012-10-15 20:00 150981038 Preben BoIS (7) - Rotebro Ungdom IS FF (7) 1 - 4 Mälarhöjdens IP 1
2012-10-15 20:00 150981040 FC of Hässelby (7) - FC Hallunda (5) 7 - 4 Hässelby Gårds BP 1
2012-10-15 20:00 150981047 Visättra FF (7) - Rydbo IF (6) 1 - 11 Visättra IP 1
2012-10-15 20:30 150981001 Åkeshovs IoFK (7) - Sundbybergs IK (4) 6 - 7 Åkeshovs BP 1
2012-10-15 20:30 150981020 Essinge IK (6) - FC Sparta Sollentuna (6) 0 - 6 Essinge IP 1
2012-10-15 20:30 150981024 Solberga FF (7) - Rapa Nui FK (4) 3 - 6 Västberga IP 1
2012-10-17 19:30 150981009 IFK Täby FK (5) - Enebybergs IF (4) 2 - 3 Hägernäs IP 2
2012-10-17 19:30 150981031 Nackdala AIS (6) - IF Lokomotiv Blackeberg (5) 2 - 4 Storvretens BP 1
2012-10-17 20:00 150981002 Gustavsbergs IF FK (6) - Sickla IF (5) 4 - 6 Värmdövallen 2
2012-10-17 20:00 150981007 Hallonbergens IF (7) - Vasastan BK (5) 6 - 1 Sundbybergs IP 2
2012-10-17 20:00 150981012 Ljungbackens IF (6) - Nynäshamns IF FK (5) 3 - 2 Lidingövallen 2
2012-10-17 20:00 150981013 Wårby United FF (7) - BK Höjden (7) 8 - 0 Vårbyparkens BP 1
2012-10-17 20:00 150981016 Kista Galaxy FC (6) - Kungsängens IF (4) 4 - 2 Kvarnbacka BP 1
2012-10-17 20:00 150981019 Polonia Falcons FF (6) - Torstens Lärjungar BK (6) 2 - 0 Åkeshovs BP 1
2012-10-17 20:00 150981023 IF Söderkamraterna (7) - FC Järfälla (4) 7 - 8 Hammarbyhöjdens BP 1
2012-10-17 20:00 150981035 Högalids IF (6) - Midia KoIF (6) 3 - 2 Östermalms IP 1
2012-10-17 20:00 150981039 FC Plavi Team (6) - Ingarö IF (5) 4 - 8 Skytteholms IP 3
2012-10-17 20:00 150981041 Sörskogens IF (7) - Stockholm Snipers IF (7) 3 - 2 Visättra IP 1
2012-10-17 20:00 150981042 Saltsjöbadens IF (6) - Atlético Stockholm FF (5) 1 - 5 Saltsjöbadens IP 1
2012-10-17 20:00 150981043 FC Innerstan Stockholm (7) - FC Vårby (6) 6 - 1 Blackeberg BP 1
2012-10-17 20:00 150981045 Kista SC (5) - Spånga IS FK (4) 3 - 0 Ärvinge BP 1
2012-10-17 20:00 150981046 Tudor Arms FC (6) - Danderyds SK (5) 2 - 3 Stadshagens IP 1
2012-10-18 20:00 150981004 Ösmo GIF FK (7) - FC Djursholm (6) 2 - 8 Ösmo IP 1
2012-10-18 20:00 150981011 Pappas Pojkar FF (7) - Wollmars FF (7) 3 - 5 Storvretens BP 2
2012-10-18 20:00 150981014 Stocksunds IF (7) - Apollon Solna FK (7) 2 - 0 Stockhagens IP 1
2012-10-18 20:00 150981021 Cassi FF (7) - Stockholm Thai FC (7) 5 - 4 Essinge IP 1
2012-10-18 20:00 150981032 IF Olympia Farsta (6) - Vendelsö IK (4) 2 - 3 Farsta IP 1
2012-10-18 20:00 150981044 Kallhälls FF (5) - Skå IK & Bygdegård (4) 5 - 2 Bolindervallen 2
2012-10-19 19:00 150981034 Oranje FK (7) - Newroz FC (4) 3 - 5 Stadshagens IP 1
2012-10-19 20:00 150981025 Kransen United FF (6) - FC Stockholm Internazionale(6) 2 - 3 Västberga IP 1
2012-10-19 20:00 150981026 FC Björnligan (6) - Åkersberga BK (6) 6 - 5 Åkeshovs BP 1
2012-10-19 20:00 150981036 Bromstens IK (7) - Sollentuna Fotboll IF (5) 3 - 4 Spånga IP 4

Postadress:
IF Olympia Farsta - Fotboll
Farstaängsvägen 1
12346 Farsta

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info

Text ruta 2