Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor 8- 1

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2012-04-18 18:00 Vallentuna BK Dam - Bollstanäs SK Gul Vallentuna IP 4
2012-04-20 18:00 IK Frej Täby Gul - IFK Österåker FK Vikingavallen/Täby IP 35
2012-04-21 09:15 IFK Vaxholm Blå - Enebybergs IF Vaxö IP 137
2012-04-21 10:00 Viggbyholms IK Röd - Täby IS FK 2 Hägernäs IP 215
2012-04-22 09:00 Danderyds SK 2 - IFK Täby FK 2 Danderydsvallen 32
2012-04-22 11:00 FC Djursholm Vit - IFK Stocksund 42 Djursholms IP 4
2012-04-27 17:15 Enebybergs IF - Vallentuna BK Dam Enebybergs IP 36
2012-04-28 10:00 Bollstanäs SK Gul - Stocksunds IF Bollstanäs IP 225
2012-04-28 13:00 IFK Stocksund 42 - Danderyds SK 2 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2012-04-28 14:00 IFK Österåker FK - IFK Vaxholm Blå Åkersberga IP 35
2012-04-29 10:00 IFK Täby FK 2 - Viggbyholms IK Röd Näsbydal 126
2012-04-29 10:00 Täby IS FK 2 - IK Frej Täby Gul Näsbydal 115
Maj
2012-05-02 17:30 Stocksunds IF - Enebybergs IF Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2012-05-02 18:00 Vallentuna BK Dam - IFK Vaxholm Blå Vallentuna IP 4
2012-05-04 18:00 IK Frej Täby Gul - IFK Täby FK 2 Vikingavallen/Täby IP 35
2012-05-05 10:00 Viggbyholms IK Röd - IFK Stocksund 42 Hägernäs IP 215
2012-05-06 10:00 Täby IS FK 2 - IFK Österåker FK Näsbydal 115
2012-05-06 11:00 FC Djursholm Vit - Bollstanäs SK Gul Djursholms IP 4
2012-05-09 18:30 IFK Stocksund 42 - IK Frej Täby Gul Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2012-05-11 17:15 Enebybergs IF - FC Djursholm Vit Enebybergs IP 36
2012-05-12 09:00 IFK Österåker FK - Vallentuna BK Dam Åkersberga IP 11
2012-05-12 09:15 IFK Vaxholm Blå - Stocksunds IF Vaxö IP 137
2012-05-12 10:00 Bollstanäs SK Gul - Danderyds SK 2 Bollstanäs IP 225
2012-05-13 10:00 IFK Täby FK 2 - Täby IS FK 2 Näsbydal 126
2012-05-23 17:30 Stocksunds IF - Vallentuna BK Dam Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2012-05-26 10:00 Viggbyholms IK Röd - Bollstanäs SK Gul Hägernäs IP 215
2012-05-27 09:00 Danderyds SK 2 - Enebybergs IF Danderydsvallen 32
2012-05-27 10:00 IFK Täby FK 2 - IFK Österåker FK Näsbydal 126
2012-05-27 10:00 Täby IS FK 2 - IFK Stocksund 42 Näsbydal 115
2012-05-27 11:00 FC Djursholm Vit - IFK Vaxholm Blå Djursholms IP 4
2012-05-28 18:45 Vallentuna BK Dam - FC Djursholm Vit Vallentuna IP 4
2012-05-30 18:30 IFK Stocksund 42 - IFK Täby FK 2 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
Juni
2012-06-01 17:15 Enebybergs IF - Viggbyholms IK Röd Enebybergs IP 36
2012-06-02 09:15 IFK Vaxholm Blå - Danderyds SK 2 Vaxö IP 137
2012-06-02 09:45 IFK Österåker FK - Stocksunds IF Åkersberga IP 11
2012-06-02 10:00 Bollstanäs SK Gul - IK Frej Täby Gul Bollstanäs IP 225
2012-06-08 18:00 IK Frej Täby Gul - Enebybergs IF Vikingavallen/Täby IP 35
2012-06-09 10:00 Viggbyholms IK Röd - IFK Vaxholm Blå Hägernäs IP 215
2012-06-09 12:00 IFK Stocksund 42 - IFK Österåker FK Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2012-06-10 09:00 Danderyds SK 2 - Vallentuna BK Dam Danderydsvallen 32
2012-06-10 10:00 Täby IS FK 2 - Bollstanäs SK Gul Näsbydal 115
2012-06-10 11:00 FC Djursholm Vit - Stocksunds IF Djursholms IP 4
Augusti
2012-08-19 13:00 IFK Österåker FK - FC Djursholm Vit Djursholms IP 4
2012-08-22 17:30 Stocksunds IF - Danderyds SK 2 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2012-08-22 18:00 Vallentuna BK Dam - Viggbyholms IK Röd Vallentuna IP 4
2012-08-24 17:15 Enebybergs IF - Täby IS FK 2 Enebybergs IP 36
2012-08-25 09:15 IFK Vaxholm Blå - IK Frej Täby Gul Vaxö IP 137
2012-08-25 10:00 Bollstanäs SK Gul - IFK Täby FK 2 Bollstanäs IP 225
2012-08-29 18:30 IFK Stocksund 42 - Bollstanäs SK Gul Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2012-08-31 18:00 IK Frej Täby Gul - Vallentuna BK Dam Vikingavallen/Täby IP 35
September
2012-09-01 10:00 Viggbyholms IK Röd - Stocksunds IF Hägernäs IP 215
2012-09-02 09:00 Danderyds SK 2 - FC Djursholm Vit Danderydsvallen 32
2012-09-02 10:00 IFK Täby FK 2 - Enebybergs IF Erikslund 126
2012-09-02 10:00 Täby IS FK 2 - IFK Vaxholm Blå Erikslund 115
2012-09-05 17:30 Stocksunds IF - IK Frej Täby Gul Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2012-09-05 18:00 Vallentuna BK Dam - Täby IS FK 2 Vallentuna IP 4
2012-09-07 17:15 Enebybergs IF - IFK Stocksund 42 Enebybergs IP 36
2012-09-08 09:15 IFK Vaxholm Blå - IFK Täby FK 2 Vaxö IP 137
2012-09-08 10:30 IFK Österåker FK - Danderyds SK 2 Åkersberga IP 11
2012-09-09 10:00 FC Djursholm Vit - Viggbyholms IK Röd Djursholms IP 4
2012-09-12 18:30 IFK Stocksund 42 - IFK Vaxholm Blå Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2012-09-14 18:00 IK Frej Täby Gul - FC Djursholm Vit Vikingavallen/Täby IP 35
2012-09-14 18:15 Viggbyholms IK Röd - Danderyds SK 2 Hägernäs IP 215
2012-09-15 10:00 Bollstanäs SK Gul - IFK Österåker FK Bollstanäs IP 225
2012-09-16 10:00 Täby IS FK 2 - Stocksunds IF Erikslund 115
2012-09-16 12:00 IFK Täby FK 2 - Vallentuna BK Dam Erikslund 126
2012-09-19 17:30 Stocksunds IF - IFK Täby FK 2 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2012-09-19 18:00 Vallentuna BK Dam - IFK Stocksund 42 Vallentuna IP 4
2012-09-21 17:15 Enebybergs IF - Bollstanäs SK Gul Enebybergs IP 36
2012-09-22 10:30 IFK Österåker FK - Viggbyholms IK Röd Åkersberga IP 11
2012-09-23 09:00 Danderyds SK 2 - IK Frej Täby Gul Danderydsvallen 32
2012-09-23 11:00 FC Djursholm Vit - Täby IS FK 2 Djursholms IP 4
2012-09-26 18:30 IFK Stocksund 42 - Stocksunds IF Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2012-09-28 17:15 Enebybergs IF - IFK Österåker FK Enebybergs IP 36
2012-09-28 18:00 IK Frej Täby Gul - Viggbyholms IK Röd Vikingavallen/Täby IP 35
2012-09-29 10:00 Bollstanäs SK Gul - IFK Vaxholm Blå Bollstanäs IP 225
2012-09-30 10:00 IFK Täby FK 2 - FC Djursholm Vit Näsbydal 126
2012-09-30 10:00 Täby IS FK 2 - Danderyds SK 2 Näsbydal 115

Postadress:
IF Olympia Farsta - Fotboll
Farstaängsvägen 1
12346 Farsta

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info

Text ruta 2