Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor 11- 2 Medel

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2012-04-21 09:00 IF Brommapojkarna 6 - Sollentuna United FK 2 Stora Mossens IP 3
2012-04-21 09:15 Djurgårdens IF DFF 4 - IK Frej Täby Svart Östermalms IP 2
2012-04-21 09:45 IFK Täby FK 2 - Stocksunds IF Näsbydal 11
2012-04-21 11:00 Danderyds SK - Sollentuna Fotboll IF 2 Danderydsvallen 3
2012-04-21 13:30 Viggbyholms IK - IFK Vaxholm Vit Hägernäs IP 21
2012-04-22 09:15 Åkersberga BK - Täby IS FK 2 Margretelunds IP 22
2012-04-22 10:00 FC Djursholm - IFK Lidingö FK 5 Djursholms IP 31
2012-04-27 18:30 Sollentuna United FK 2 - Åkersberga BK Edsbergs Sportfält 4
2012-04-28 10:00 Sollentuna Fotboll IF 2 - IF Brommapojkarna 6 Helenelunds IP 11
2012-04-28 10:00 IFK Lidingö FK 5 - Djurgårdens IF DFF 4 Gångsätra BP 1
2012-04-28 11:15 Täby IS FK 2 - IFK Täby FK 2 Näsbydal 11
2012-04-28 12:15 IK Frej Täby Svart - Danderyds SK Vikingavallen/Täby IP 3
2012-04-29 11:00 Stocksunds IF - Viggbyholms IK Stockhagens IP 2
2012-04-29 12:00 IFK Vaxholm Vit - FC Djursholm Vaxö IP 12
Maj
2012-05-05 09:45 IFK Täby FK 2 - Sollentuna United FK 2 Näsbydal 11
2012-05-05 10:00 IF Brommapojkarna 6 - Danderyds SK Stora Mossens IP 3
2012-05-05 10:00 IFK Lidingö FK 5 - IK Frej Täby Svart Gångsätra BP 1
2012-05-05 13:30 Viggbyholms IK - Täby IS FK 2 Hägernäs IP 21
2012-05-06 09:15 Djurgårdens IF DFF 4 - IFK Vaxholm Vit Östermalms IP 2
2012-05-06 09:15 Åkersberga BK - Sollentuna Fotboll IF 2 Margretelunds IP 22
2012-05-06 10:00 FC Djursholm - Stocksunds IF Djursholms IP 31
2012-05-12 10:00 Sollentuna Fotboll IF 2 - IFK Täby FK 2 Helenelunds IP 11
2012-05-12 11:00 Danderyds SK - Åkersberga BK Danderydsvallen 3
2012-05-12 12:15 IK Frej Täby Svart - IF Brommapojkarna 6 Vikingavallen/Täby IP 3
2012-05-12 12:30 IFK Vaxholm Vit - IFK Lidingö FK 5 Vaxö IP 12
2012-05-13 14:00 Täby IS FK 2 - FC Djursholm Djursholms IP 31
2012-05-13 19:00 Sollentuna United FK 2 - Viggbyholms IK Edsbergs Sportfält 4
2012-05-20 16:00 Stocksunds IF - Djurgårdens IF DFF 4 Stockhagens IP 2
2012-05-26 09:15 Djurgårdens IF DFF 4 - Täby IS FK 2 Östermalms IP 2
2012-05-26 10:00 IFK Lidingö FK 5 - Stocksunds IF Gångsätra BP 1
2012-05-26 10:30 IFK Täby FK 2 - Danderyds SK Näsbydal 11
2012-05-26 12:30 IFK Vaxholm Vit - IK Frej Täby Svart Vaxö IP 12
2012-05-26 13:30 Viggbyholms IK - Sollentuna Fotboll IF 2 Hägernäs IP 21
2012-05-27 09:15 Åkersberga BK - IF Brommapojkarna 6 Margretelunds IP 22
2012-05-27 10:00 FC Djursholm - Sollentuna United FK 2 Djursholms IP 31
Juni
2012-06-01 17:30 Sollentuna United FK 2 - Djurgårdens IF DFF 4 Edsbergs Sportfält 4
2012-06-02 09:45 Täby IS FK 2 - IFK Lidingö FK 5 Näsbydal 11
2012-06-02 10:00 Sollentuna Fotboll IF 2 - FC Djursholm Helenelunds IP 11
2012-06-02 11:00 Danderyds SK - Viggbyholms IK Danderydsvallen 3
2012-06-02 12:00 IF Brommapojkarna 6 - IFK Täby FK 2 Stora Mossens IP 3
2012-06-02 12:15 IK Frej Täby Svart - Åkersberga BK Vikingavallen/Täby IP 3
2012-06-03 12:00 Stocksunds IF - IFK Vaxholm Vit Stockhagens IP 2
2012-06-09 10:00 IFK Lidingö FK 5 - Sollentuna United FK 2 Gångsätra BP 1
2012-06-09 11:15 IFK Täby FK 2 - Åkersberga BK Näsbydal 11
2012-06-09 12:30 IFK Vaxholm Vit - Täby IS FK 2 Vaxö IP 12
2012-06-09 13:30 Viggbyholms IK - IF Brommapojkarna 6 Hägernäs IP 21
2012-06-10 09:15 Djurgårdens IF DFF 4 - Sollentuna Fotboll IF 2 Östermalms IP 2
2012-06-10 10:00 FC Djursholm - Danderyds SK Djursholms IP 31
2012-06-10 11:00 Stocksunds IF - IK Frej Täby Svart Stockhagens IP 2
Augusti
2012-08-22 17:30 IK Frej Täby Svart - IFK Täby FK 2 Vikingavallen/Täby IP 3
2012-08-24 17:30 Sollentuna United FK 2 - IFK Vaxholm Vit Edsbergs Sportfält 4
2012-08-25 10:00 IF Brommapojkarna 6 - FC Djursholm Stora Mossens IP 3
2012-08-25 10:00 Sollentuna Fotboll IF 2 - IFK Lidingö FK 5 Helenelunds IP 11
2012-08-25 10:30 Täby IS FK 2 - Stocksunds IF Sjökrigsskolan 11
2012-08-25 11:00 Danderyds SK - Djurgårdens IF DFF 4 Danderydsvallen 3
2012-08-26 09:15 Åkersberga BK - Viggbyholms IK Margretelunds IP 22
September
2012-09-01 09:15 Djurgårdens IF DFF 4 - IF Brommapojkarna 6 Östermalms IP 2
2012-09-01 10:00 IFK Lidingö FK 5 - Danderyds SK Gångsätra BP 1
2012-09-01 10:30 Täby IS FK 2 - IK Frej Täby Svart Sjökrigsskolan 11
2012-09-01 12:30 IFK Vaxholm Vit - Sollentuna Fotboll IF 2 Vaxö IP 12
2012-09-01 13:30 Viggbyholms IK - IFK Täby FK 2 Hägernäs IP 21
2012-09-02 10:00 FC Djursholm - Åkersberga BK Djursholms IP 31
2012-09-02 12:00 Stocksunds IF - Sollentuna United FK 2 Stockhagens IP 2
2012-09-05 17:30 IK Frej Täby Svart - Viggbyholms IK Vikingavallen/Täby IP 3
2012-09-07 17:30 Sollentuna United FK 2 - Täby IS FK 2 Edsbergs Sportfält 4
2012-09-08 09:45 IFK Täby FK 2 - FC Djursholm Sjökrigsskolan 11
2012-09-08 10:00 Danderyds SK - IFK Vaxholm Vit Danderydsvallen 3
2012-09-08 10:00 Sollentuna Fotboll IF 2 - Stocksunds IF Helenelunds IP 11
2012-09-08 11:00 IF Brommapojkarna 6 - IFK Lidingö FK 5 Stora Mossens IP 3
2012-09-09 09:15 Åkersberga BK - Djurgårdens IF DFF 4 Margretelunds IP 22
2012-09-14 17:30 Sollentuna United FK 2 - IK Frej Täby Svart Edsbergs Sportfält 4
2012-09-15 09:15 Djurgårdens IF DFF 4 - IFK Täby FK 2 Östermalms IP 2
2012-09-15 10:00 IFK Lidingö FK 5 - Åkersberga BK Gångsätra BP 1
2012-09-15 11:15 Täby IS FK 2 - Sollentuna Fotboll IF 2 Sjökrigsskolan 11
2012-09-15 12:30 IFK Vaxholm Vit - IF Brommapojkarna 6 Vaxö IP 12
2012-09-16 10:00 FC Djursholm - Viggbyholms IK Djursholms IP 31
2012-09-16 12:00 Stocksunds IF - Danderyds SK Stockhagens IP 2
2012-09-19 17:30 IK Frej Täby Svart - FC Djursholm Vikingavallen/Täby IP 3
2012-09-22 09:15 Åkersberga BK - IFK Vaxholm Vit Margretelunds IP 22
2012-09-22 09:45 IFK Täby FK 2 - IFK Lidingö FK 5 Sjökrigsskolan 11
2012-09-22 10:00 Sollentuna Fotboll IF 2 - Sollentuna United FK 2 Helenelunds IP 11
2012-09-22 11:00 Danderyds SK - Täby IS FK 2 Danderydsvallen 3
2012-09-22 13:30 Viggbyholms IK - Djurgårdens IF DFF 4 Hägernäs IP 21
2012-09-23 12:00 IF Brommapojkarna 6 - Stocksunds IF Blackeberg BP 11
2012-09-28 17:30 Sollentuna United FK 2 - Danderyds SK Edsbergs Sportfält 4
2012-09-29 09:15 Djurgårdens IF DFF 4 - FC Djursholm Östermalms IP 2
2012-09-29 10:00 Sollentuna Fotboll IF 2 - IK Frej Täby Svart Helenelunds IP 11
2012-09-29 10:00 IFK Lidingö FK 5 - Viggbyholms IK Gångsätra BP 1
2012-09-29 11:15 Täby IS FK 2 - IF Brommapojkarna 6 Näsbydal 11
2012-09-29 12:30 IFK Vaxholm Vit - IFK Täby FK 2 Vaxö IP 12
2012-09-30 11:00 Stocksunds IF - Åkersberga BK Stockhagens IP 2

Postadress:
IF Olympia Farsta - Fotboll
Farstaängsvägen 1
12346 Farsta

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info

Text ruta 2