Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor 11- 1 Lätt

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2012-04-21 09:00 Täby IS FK - Åkersberga BK 2 Näsbydal 11
2012-04-21 09:15 IFK Lidingö FK 2 - Vallentuna BK Dam Breviks IP 21
2012-04-21 10:45 Al-Azhar IF - IF Brommapojkarna 8 Knutby BP 12
2012-04-23 19:15 Runby IF - Sollentuna Fotboll IF 3 Viby BP 1
2012-04-29 12:00 Sollentuna Fotboll IF 3 - IFK Lidingö FK 2 Norrvikens IP 12
2012-04-29 13:00 IFK Täby FK - Täby IS FK Näsbydal 11
2012-04-29 16:00 Vallentuna BK Dam - Al-Azhar IF Vallentuna IP 31
Maj
2012-05-05 09:00 Täby IS FK - IF Brommapojkarna 8 Näsbydal 11
2012-05-05 10:45 Al-Azhar IF - IFK Lidingö FK 2 Knutby BP 12
2012-05-06 14:00 Runby IF - Enebybergs IF 2 Runby IP 1
2012-05-09 18:00 Åkersberga BK 2 - Runby IF Margretelunds IP 22
2012-05-11 18:15 IF Brommapojkarna 8 - Runby IF Stora Mossens IP 3
2012-05-13 12:00 Sollentuna Fotboll IF 3 - Al-Azhar IF Norrvikens IP 12
2012-05-13 16:00 Vallentuna BK Dam - Täby IS FK Vallentuna IP 31
2012-05-26 09:45 Täby IS FK - IFK Lidingö FK 2 Näsbydal 11
2012-05-27 16:00 Enebybergs IF 2 - Sollentuna Fotboll IF 3 Enebybergs IP 3
2012-05-30 19:00 Runby IF - IFK Täby FK Runby IP 1
Juni
2012-06-02 09:15 Åkersberga BK 2 - Enebybergs IF 2 Margretelunds IP 22
2012-06-02 10:45 Al-Azhar IF - Täby IS FK Knutby BP 12
2012-06-09 09:15 Åkersberga BK 2 - Sollentuna Fotboll IF 3 Margretelunds IP 22
2012-06-09 10:00 Runby IF - Vallentuna BK Dam Runby IP 1
2012-06-10 16:00 Enebybergs IF 2 - IFK Täby FK Enebybergs IP 3
Augusti
2012-08-25 09:00 IF Brommapojkarna 8 - Enebybergs IF 2 Stora Mossens IP 3
2012-08-25 09:45 IFK Täby FK - Åkersberga BK 2 Sjökrigsskolan 11
2012-08-26 12:00 Sollentuna Fotboll IF 3 - Täby IS FK Norrvikens IP 12
September
2012-09-01 09:15 Åkersberga BK 2 - IF Brommapojkarna 8 Margretelunds IP 22
2012-09-01 09:45 IFK Täby FK - Sollentuna Fotboll IF 3 Sjökrigsskolan 11
2012-09-02 09:15 IFK Lidingö FK 2 - Runby IF Breviks IP 21
2012-09-02 16:00 Enebybergs IF 2 - Vallentuna BK Dam Enebybergs IP 3
2012-09-05 19:00 Runby IF - Al-Azhar IF Runby IP 1
2012-09-08 09:15 IFK Lidingö FK 2 - Enebybergs IF 2 Breviks IP 21
2012-09-09 17:00 Vallentuna BK Dam - Åkersberga BK 2 Vallentuna IP 31
2012-09-15 09:15 Åkersberga BK 2 - IFK Lidingö FK 2 Margretelunds IP 22
2012-09-15 10:30 IFK Täby FK - Vallentuna BK Dam Sjökrigsskolan 11
2012-09-15 11:00 IF Brommapojkarna 8 - Sollentuna Fotboll IF 3 Stora Mossens IP 3
2012-09-16 10:00 IF Brommapojkarna 8 - IFK Täby FK Åkeshovs BP 1
2012-09-16 16:00 Enebybergs IF 2 - Al-Azhar IF Enebybergs IP 3
2012-09-19 19:00 Runby IF - Täby IS FK Runby IP 1
2012-09-22 09:15 IFK Lidingö FK 2 - IFK Täby FK Breviks IP 21
2012-09-22 10:45 Al-Azhar IF - Åkersberga BK 2 Knutby BP 12
2012-09-23 16:00 Vallentuna BK Dam - IF Brommapojkarna 8 Vallentuna IP 31
2012-09-29 10:30 IFK Täby FK - Al-Azhar IF Näsbydal 11
2012-09-29 11:00 IF Brommapojkarna 8 - IFK Lidingö FK 2 Stora Mossens IP 3
2012-09-30 16:00 Vallentuna BK Dam - Sollentuna Fotboll IF 3 Vallentuna IP 31
2012-09-30 16:00 Enebybergs IF 2 - Täby IS FK Enebybergs IP 3

Postadress:
IF Olympia Farsta - Fotboll
Farstaängsvägen 1
12346 Farsta

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info

Text ruta 2