Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar 8- 4

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2012-04-20 17:15 Enebybergs IF 3 - Viggbyholms IK Vit Enebybergs IP 35
2012-04-21 10:00 Bollstanäs SK Vit - IFK Lidingö FK 15 Bollstanäs IP 226
2012-04-21 11:00 IFK Lidingö FK 4 - Bollstanäs SK Grön Högsätra BP 126
2012-04-21 12:00 Norrtulls SK - IFK Österåker FK 10 Johannes BP 12
2012-04-22 10:00 Danderyds SK 2 - IFK Täby FK Danderydsvallen 32
2012-04-22 11:00 Täby IS FK 7 - FC Djursholm Svart 2 Näsbydal 116
2012-04-24 17:30 Stocksunds IF Gul 1 - Djurgårdens IF FF 3 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2012-04-28 10:00 Bollstanäs SK Grön - Stocksunds IF Gul 1 Bollstanäs IP 226
2012-04-28 10:00 Viggbyholms IK Vit - Norrtulls SK Hägernäs IP 216
2012-04-28 11:00 Djurgårdens IF FF 3 - Danderyds SK 2 Abbisplan 1
2012-04-28 11:00 IFK Lidingö FK 15 - Enebybergs IF 3 Högsätra BP 126
2012-04-28 13:00 IFK Österåker FK 10 - Täby IS FK 7 Åkersberga IP 35
2012-04-29 11:00 IFK Täby FK - Bollstanäs SK Vit Näsbydal 126
2012-04-29 12:00 FC Djursholm Svart 2 - IFK Lidingö FK 4 Djursholms IP 4
Maj
2012-05-04 17:15 Enebybergs IF 3 - IFK Täby FK Enebybergs IP 35
2012-05-05 10:00 Bollstanäs SK Vit - Djurgårdens IF FF 3 Bollstanäs IP 226
2012-05-05 10:00 Viggbyholms IK Vit - IFK Österåker FK 10 Hägernäs IP 216
2012-05-05 11:00 IFK Lidingö FK 4 - Täby IS FK 7 Högsätra BP 126
2012-05-05 12:00 Norrtulls SK - IFK Lidingö FK 15 Johannes BP 12
2012-05-05 13:00 Stocksunds IF Gul 1 - FC Djursholm Svart 2 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2012-05-06 09:00 Danderyds SK 2 - Bollstanäs SK Grön Danderydsvallen 32
2012-05-12 09:45 IFK Österåker FK 10 - IFK Lidingö FK 4 Åkersberga IP 12
2012-05-12 10:00 Bollstanäs SK Grön - Bollstanäs SK Vit Bollstanäs IP 226
2012-05-12 11:00 Djurgårdens IF FF 3 - Enebybergs IF 3 Abbisplan 1
2012-05-12 11:00 IFK Lidingö FK 15 - Viggbyholms IK Vit Högsätra BP 126
2012-05-13 11:00 Täby IS FK 7 - Stocksunds IF Gul 1 Näsbydal 116
2012-05-13 11:00 IFK Täby FK - Norrtulls SK Näsbydal 126
2012-05-13 12:00 FC Djursholm Svart 2 - Danderyds SK 2 Djursholms IP 4
2012-05-23 18:30 Stocksunds IF Gul 1 - IFK Lidingö FK 4 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2012-05-25 17:15 Enebybergs IF 3 - Bollstanäs SK Grön Enebybergs IP 35
2012-05-26 10:00 Bollstanäs SK Vit - FC Djursholm Svart 2 Bollstanäs IP 226
2012-05-26 10:45 Viggbyholms IK Vit - IFK Täby FK Hägernäs IP 216
2012-05-26 11:00 IFK Lidingö FK 15 - IFK Österåker FK 10 Högsätra BP 126
2012-05-26 12:00 Norrtulls SK - Djurgårdens IF FF 3 Johannes BP 12
2012-05-27 10:00 Danderyds SK 2 - Täby IS FK 7 Danderydsvallen 32
Juni
2012-06-02 09:00 IFK Österåker FK 10 - Stocksunds IF Gul 1 Åkersberga IP 12
2012-06-02 10:00 Bollstanäs SK Grön - Norrtulls SK Bollstanäs IP 226
2012-06-02 11:00 IFK Lidingö FK 4 - Danderyds SK 2 Högsätra BP 126
2012-06-02 11:00 Djurgårdens IF FF 3 - Viggbyholms IK Vit Abbisplan 1
2012-06-03 11:00 Täby IS FK 7 - Bollstanäs SK Vit Näsbydal 116
2012-06-03 11:00 IFK Täby FK - IFK Lidingö FK 15 Näsbydal 126
2012-06-03 12:00 FC Djursholm Svart 2 - Enebybergs IF 3 Djursholms IP 4
2012-06-08 17:15 Enebybergs IF 3 - Täby IS FK 7 Enebybergs IP 35
2012-06-09 10:00 Bollstanäs SK Vit - IFK Lidingö FK 4 Bollstanäs IP 226
2012-06-09 10:45 Viggbyholms IK Vit - Bollstanäs SK Grön Hägernäs IP 216
2012-06-09 11:00 IFK Lidingö FK 15 - Djurgårdens IF FF 3 Högsätra BP 126
2012-06-09 12:00 Norrtulls SK - FC Djursholm Svart 2 Johannes BP 12
2012-06-10 10:00 Danderyds SK 2 - Stocksunds IF Gul 1 Danderydsvallen 32
2012-06-10 10:00 IFK Täby FK - IFK Österåker FK 10 Näsbydal 126
Augusti
2012-08-22 18:30 Stocksunds IF Gul 1 - Bollstanäs SK Vit Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2012-08-25 09:00 IFK Österåker FK 10 - Danderyds SK 2 Åkersberga IP 12
2012-08-25 10:00 Bollstanäs SK Grön - IFK Lidingö FK 15 Bollstanäs IP 226
2012-08-25 10:00 Djurgårdens IF FF 3 - IFK Täby FK Abbisplan 1
2012-08-25 11:00 IFK Lidingö FK 4 - Enebybergs IF 3 Högsätra BP 126
2012-08-26 11:00 Täby IS FK 7 - Norrtulls SK Erikslund 116
2012-08-26 12:00 FC Djursholm Svart 2 - Viggbyholms IK Vit Djursholms IP 4
2012-08-31 17:15 Enebybergs IF 3 - Stocksunds IF Gul 1 Enebybergs IP 35
September
2012-09-01 10:00 Bollstanäs SK Vit - Danderyds SK 2 Bollstanäs IP 226
2012-09-01 10:45 Viggbyholms IK Vit - Täby IS FK 7 Hägernäs IP 216
2012-09-01 11:00 Djurgårdens IF FF 3 - IFK Österåker FK 10 Abbisplan 1
2012-09-01 11:00 IFK Lidingö FK 15 - FC Djursholm Svart 2 Högsätra BP 126
2012-09-01 12:00 Norrtulls SK - IFK Lidingö FK 4 Johannes BP 12
2012-09-02 11:00 IFK Täby FK - Bollstanäs SK Grön Erikslund 126
2012-09-05 18:30 Stocksunds IF Gul 1 - Norrtulls SK Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2012-09-08 09:00 IFK Österåker FK 10 - Bollstanäs SK Vit Åkersberga IP 12
2012-09-08 10:00 Bollstanäs SK Grön - Djurgårdens IF FF 3 Bollstanäs IP 226
2012-09-08 11:00 IFK Lidingö FK 4 - Viggbyholms IK Vit Högsätra BP 126
2012-09-09 09:00 Danderyds SK 2 - Enebybergs IF 3 Danderydsvallen 32
2012-09-09 11:00 Täby IS FK 7 - IFK Lidingö FK 15 Erikslund 116
2012-09-09 11:00 FC Djursholm Svart 2 - IFK Täby FK Djursholms IP 4
2012-09-14 17:15 Enebybergs IF 3 - Bollstanäs SK Vit Enebybergs IP 35
2012-09-14 19:00 Viggbyholms IK Vit - Stocksunds IF Gul 1 Hägernäs IP 216
2012-09-15 10:00 Bollstanäs SK Grön - IFK Österåker FK 10 Bollstanäs IP 226
2012-09-15 11:00 Djurgårdens IF FF 3 - FC Djursholm Svart 2 Abbisplan 1
2012-09-15 11:00 IFK Lidingö FK 15 - IFK Lidingö FK 4 Högsätra BP 126
2012-09-15 12:00 Norrtulls SK - Danderyds SK 2 Johannes BP 12
2012-09-16 11:00 IFK Täby FK - Täby IS FK 7 Erikslund 126
2012-09-19 18:30 Stocksunds IF Gul 1 - IFK Lidingö FK 15 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2012-09-22 09:45 IFK Österåker FK 10 - Enebybergs IF 3 Åkersberga IP 12
2012-09-22 10:00 Bollstanäs SK Vit - Norrtulls SK Bollstanäs IP 226
2012-09-22 11:00 IFK Lidingö FK 4 - IFK Täby FK Högsätra BP 126
2012-09-23 10:00 Danderyds SK 2 - Viggbyholms IK Vit Danderydsvallen 32
2012-09-23 10:00 Täby IS FK 7 - Djurgårdens IF FF 3 Erikslund 116
2012-09-23 12:00 FC Djursholm Svart 2 - Bollstanäs SK Grön Djursholms IP 4
2012-09-29 10:00 Bollstanäs SK Grön - Täby IS FK 7 Bollstanäs IP 226
2012-09-29 10:45 Viggbyholms IK Vit - Bollstanäs SK Vit Hägernäs IP 216
2012-09-29 11:00 Djurgårdens IF FF 3 - IFK Lidingö FK 4 Hjorthagens IP 3
2012-09-29 11:00 IFK Lidingö FK 15 - Danderyds SK 2 Högsätra BP 126
2012-09-29 12:00 Norrtulls SK - Enebybergs IF 3 Johannes BP 12
2012-09-30 11:00 IFK Täby FK - Stocksunds IF Gul 1 Näsbydal 126
2012-09-30 12:00 FC Djursholm Svart 2 - IFK Österåker FK 10 Djursholms IP 4

Postadress:
IF Olympia Farsta - Fotboll
Farstaängsvägen 1
12346 Farsta

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info

Text ruta 2