Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar 9- 5

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2012-04-16 18:45 Bällsta FF Grön - IFK Stocksund 34 Bällstaplan 15
2012-04-20 18:45 Vallentuna BK 3 - IK Frej Täby Gul Vallentuna IP 4
2012-04-21 10:00 IFK Vaxholm Blå - Danderyds SK 4 Vaxö IP 137
2012-04-22 09:00 IFK Lidingö FK 14 - IFK Täby FK 3 Högsätra BP 125
2012-04-22 09:15 Täby IS FK 8 - IFK Lidingö FK 6 Näsbydal 125
2012-04-22 12:00 Täby IS FK 2 - Djurgårdens IF FF 7 Näsbydal 116
2012-04-22 18:00 FC Djursholm Orange 2 - Norrtulls SK 3 Djursholms IP 4
2012-04-27 18:45 IK Frej Täby Gul - Täby IS FK 8 Vikingavallen/Täby IP 36
2012-04-28 09:15 Norrtulls SK 3 - IFK Lidingö FK 14 Johannes BP 11
2012-04-28 14:00 IFK Stocksund 34 - FC Djursholm Orange 2 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2012-04-29 09:00 IFK Lidingö FK 6 - IFK Vaxholm Blå Högsätra BP 125
2012-04-29 09:15 IFK Täby FK 3 - Vallentuna BK 3 Näsbydal 126
2012-04-29 11:00 Danderyds SK 4 - Täby IS FK 2 Danderydsvallen 32
2012-04-29 13:00 Djurgårdens IF FF 7 - Bällsta FF Grön Abbisplan 1
Maj
2012-05-02 18:45 Bällsta FF Grön - Danderyds SK 4 Bällstaplan 15
2012-05-05 10:00 IFK Vaxholm Blå - Täby IS FK 8 Vaxö IP 137
2012-05-05 11:00 IFK Lidingö FK 14 - IFK Stocksund 34 Högsätra BP 125
2012-05-05 16:00 Vallentuna BK 3 - Norrtulls SK 3 Vallentuna IP 31
2012-05-06 09:15 Täby IS FK 2 - IFK Lidingö FK 6 Näsbydal 116
2012-05-06 09:15 IFK Täby FK 3 - IK Frej Täby Gul Näsbydal 125
2012-05-06 17:00 FC Djursholm Orange 2 - Djurgårdens IF FF 7 Djursholms IP 4
2012-05-11 19:30 IK Frej Täby Gul - IFK Vaxholm Blå Vikingavallen/Täby IP 36
2012-05-12 09:15 Norrtulls SK 3 - IFK Täby FK 3 Johannes BP 11
2012-05-12 14:00 IFK Stocksund 34 - Vallentuna BK 3 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2012-05-13 09:00 IFK Lidingö FK 6 - Bällsta FF Grön Högsätra BP 125
2012-05-13 09:15 Täby IS FK 8 - Täby IS FK 2 Näsbydal 126
2012-05-13 11:00 Danderyds SK 4 - FC Djursholm Orange 2 Danderydsvallen 32
2012-05-13 13:00 Djurgårdens IF FF 7 - IFK Lidingö FK 14 Abbisplan 1
2012-05-26 09:15 Norrtulls SK 3 - IK Frej Täby Gul Johannes BP 11
2012-05-26 16:00 Vallentuna BK 3 - Djurgårdens IF FF 7 Vallentuna IP 31
2012-05-27 09:00 IFK Lidingö FK 14 - Danderyds SK 4 Högsätra BP 125
2012-05-27 09:15 Täby IS FK 2 - IFK Vaxholm Blå Näsbydal 116
2012-05-27 12:00 IFK Täby FK 3 - IFK Stocksund 34 Näsbydal 125
2012-05-27 17:00 FC Djursholm Orange 2 - IFK Lidingö FK 6 Djursholms IP 4
2012-05-28 18:45 Bällsta FF Grön - Täby IS FK 8 Bällstaplan 15
Juni
2012-06-01 19:30 IK Frej Täby Gul - Täby IS FK 2 Vikingavallen/Täby IP 36
2012-06-02 10:00 IFK Vaxholm Blå - Bällsta FF Grön Vaxö IP 137
2012-06-02 14:00 IFK Stocksund 34 - Norrtulls SK 3 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2012-06-03 09:00 IFK Lidingö FK 6 - IFK Lidingö FK 14 Högsätra BP 125
2012-06-03 09:15 Täby IS FK 8 - FC Djursholm Orange 2 Näsbydal 126
2012-06-03 11:00 Danderyds SK 4 - Vallentuna BK 3 Danderydsvallen 32
2012-06-03 13:00 Djurgårdens IF FF 7 - IFK Täby FK 3 Abbisplan 1
2012-06-04 18:45 Bällsta FF Grön - Täby IS FK 2 Bällstaplan 15
2012-06-09 09:15 Norrtulls SK 3 - Djurgårdens IF FF 7 Johannes BP 11
2012-06-09 10:00 IFK Stocksund 34 - IK Frej Täby Gul Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2012-06-09 11:00 Vallentuna BK 3 - IFK Lidingö FK 6 Vallentuna IP 31
2012-06-10 09:00 IFK Lidingö FK 14 - Täby IS FK 8 Högsätra BP 125
2012-06-10 09:15 IFK Täby FK 3 - Danderyds SK 4 Näsbydal 126
2012-06-10 17:00 FC Djursholm Orange 2 - IFK Vaxholm Blå Djursholms IP 4
Augusti
2012-08-24 19:30 IK Frej Täby Gul - Bällsta FF Grön Vikingavallen/Täby IP 36
2012-08-25 09:15 IFK Vaxholm Blå - IFK Lidingö FK 14 Vaxö IP 136
2012-08-26 09:00 IFK Lidingö FK 6 - IFK Täby FK 3 Högsätra BP 125
2012-08-26 09:15 Täby IS FK 2 - FC Djursholm Orange 2 Erikslund 115
2012-08-26 09:15 Täby IS FK 8 - Vallentuna BK 3 Erikslund 126
2012-08-26 11:00 Danderyds SK 4 - Norrtulls SK 3 Danderydsvallen 32
2012-08-26 11:00 Djurgårdens IF FF 7 - IFK Stocksund 34 Abbisplan 1
September
2012-09-01 09:15 Norrtulls SK 3 - IFK Lidingö FK 6 Johannes BP 11
2012-09-01 14:00 IFK Stocksund 34 - Danderyds SK 4 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2012-09-01 15:00 Vallentuna BK 3 - IFK Vaxholm Blå Vallentuna IP 31
2012-09-02 09:00 IFK Lidingö FK 14 - Täby IS FK 2 Högsätra BP 125
2012-09-02 09:15 IFK Täby FK 3 - Täby IS FK 8 Erikslund 126
2012-09-02 12:00 Djurgårdens IF FF 7 - IK Frej Täby Gul Abbisplan 1
2012-09-02 17:00 FC Djursholm Orange 2 - Bällsta FF Grön Djursholms IP 4
2012-09-07 19:30 IK Frej Täby Gul - FC Djursholm Orange 2 Vikingavallen/Täby IP 36
2012-09-08 09:15 IFK Vaxholm Blå - IFK Täby FK 3 Vaxö IP 136
2012-09-08 11:00 Bällsta FF Grön - IFK Lidingö FK 14 Bällstaplan 15
2012-09-09 09:00 IFK Lidingö FK 6 - IFK Stocksund 34 Högsätra BP 125
2012-09-09 09:15 Täby IS FK 8 - Norrtulls SK 3 Erikslund 126
2012-09-09 11:00 Danderyds SK 4 - Djurgårdens IF FF 7 Danderydsvallen 32
2012-09-09 12:00 Täby IS FK 2 - Vallentuna BK 3 Erikslund 116
2012-09-15 09:15 Norrtulls SK 3 - IFK Vaxholm Blå Johannes BP 11
2012-09-15 11:00 Vallentuna BK 3 - Bällsta FF Grön Vallentuna IP 31
2012-09-15 14:00 IFK Stocksund 34 - Täby IS FK 8 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2012-09-16 09:00 IFK Lidingö FK 14 - FC Djursholm Orange 2 Högsätra BP 125
2012-09-16 09:15 IFK Täby FK 3 - Täby IS FK 2 Erikslund 126
2012-09-16 11:00 Danderyds SK 4 - IK Frej Täby Gul Danderydsvallen 32
2012-09-16 12:00 Djurgårdens IF FF 7 - IFK Lidingö FK 6 Abbisplan 1
2012-09-21 18:45 IK Frej Täby Gul - IFK Lidingö FK 14 Vikingavallen/Täby IP 36
2012-09-22 10:00 IFK Vaxholm Blå - IFK Stocksund 34 Vaxö IP 137
2012-09-22 15:00 Vallentuna BK 3 - IFK Lidingö FK 14 Vallentuna IP 31
2012-09-23 09:00 IFK Lidingö FK 6 - Danderyds SK 4 Högsätra BP 125
2012-09-23 09:15 Täby IS FK 8 - Djurgårdens IF FF 7 Erikslund 125
2012-09-23 11:00 Täby IS FK 2 - Norrtulls SK 3 Erikslund 116
2012-09-23 18:00 FC Djursholm Orange 2 - Vallentuna BK 3 Djursholms IP 4
2012-09-24 18:45 Bällsta FF Grön - IFK Täby FK 3 Bällstaplan 15
2012-09-29 09:15 Norrtulls SK 3 - Bällsta FF Grön Johannes BP 11
2012-09-29 14:00 IFK Stocksund 34 - Täby IS FK 2 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2012-09-30 09:00 IFK Lidingö FK 6 - IK Frej Täby Gul Högsätra BP 125
2012-09-30 09:15 IFK Täby FK 3 - FC Djursholm Orange 2 Näsbydal 126
2012-09-30 11:00 Danderyds SK 4 - Täby IS FK 8 Danderydsvallen 32
2012-09-30 12:00 Djurgårdens IF FF 7 - IFK Vaxholm Blå Hjorthagens IP 3

Postadress:
IF Olympia Farsta - Fotboll
Farstaängsvägen 1
12346 Farsta

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info

Text ruta 2