Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar 9- 4

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2012-04-20 18:00 IK Frej Täby Vit - IFK Lidingö FK 15 Vikingavallen/Täby IP 36
2012-04-21 09:15 IFK Vaxholm Blå-Vit - Norrtulls SK 2 Vaxö IP 136
2012-04-21 11:00 IFK Lidingö FK 5 - Enebybergs IF Högsätra BP 125
2012-04-21 14:00 Stocksunds IF Blå - FC Djursholm Svart 1 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2012-04-22 12:00 Täby IS FK 7 - IFK Täby FK Näsbydal 125
2012-04-22 12:00 Djurgårdens IF FF 6 - Täby IS FK Abbisplan 1
2012-04-27 18:00 Enebybergs IF - Stocksunds IF Blå Enebybergs IP 35
2012-04-28 10:00 Norrtulls SK 2 - IK Frej Täby Vit Johannes BP 11
2012-04-28 11:00 IFK Lidingö FK 15 - Täby IS FK 7 Högsätra BP 125
2012-04-28 16:00 Vallentuna BK 2 - Danderyds SK 3 Vallentuna IP 31
2012-04-29 11:00 Danderyds SK 3 - Djurgårdens IF FF 6 Danderydsvallen 31
2012-04-29 12:00 Täby IS FK - IFK Vaxholm Blå-Vit Näsbydal 116
2012-04-29 12:00 IFK Täby FK - IFK Lidingö FK 5 Näsbydal 125
2012-04-29 17:00 FC Djursholm Svart 1 - Vallentuna BK 2 Djursholms IP 4
Maj
2012-05-04 18:00 IK Frej Täby Vit - Täby IS FK Vikingavallen/Täby IP 36
2012-05-05 09:15 IFK Vaxholm Blå-Vit - Danderyds SK 3 Vaxö IP 136
2012-05-05 10:00 IFK Lidingö FK 15 - IFK Täby FK Högsätra BP 125
2012-05-05 12:00 Stocksunds IF Blå - IFK Lidingö FK 5 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2012-05-05 15:00 Vallentuna BK 2 - Enebybergs IF Vallentuna IP 31
2012-05-06 12:00 Täby IS FK 7 - Norrtulls SK 2 Näsbydal 125
2012-05-06 12:00 Djurgårdens IF FF 6 - FC Djursholm Svart 1 Abbisplan 1
2012-05-11 18:00 Enebybergs IF - Djurgårdens IF FF 6 Enebybergs IP 35
2012-05-12 10:00 Norrtulls SK 2 - IFK Lidingö FK 15 Johannes BP 11
2012-05-12 11:00 IFK Lidingö FK 5 - Vallentuna BK 2 Högsätra BP 125
2012-05-13 11:00 Danderyds SK 3 - IK Frej Täby Vit Danderydsvallen 31
2012-05-13 12:00 Täby IS FK - Täby IS FK 7 Näsbydal 116
2012-05-13 12:00 IFK Täby FK - Stocksunds IF Blå Näsbydal 125
2012-05-13 18:00 FC Djursholm Svart 1 - IFK Vaxholm Blå-Vit Djursholms IP 4
2012-05-25 18:00 IK Frej Täby Vit - FC Djursholm Svart 1 Vikingavallen/Täby IP 36
2012-05-26 09:15 IFK Vaxholm Blå-Vit - Enebybergs IF Vaxö IP 136
2012-05-26 10:00 Norrtulls SK 2 - IFK Täby FK Johannes BP 11
2012-05-26 11:00 Vallentuna BK 2 - Stocksunds IF Blå Vallentuna IP 31
2012-05-26 11:00 IFK Lidingö FK 15 - Täby IS FK Högsätra BP 125
2012-05-27 11:00 Täby IS FK 7 - Danderyds SK 3 Näsbydal 125
2012-05-27 12:00 Djurgårdens IF FF 6 - IFK Lidingö FK 5 Abbisplan 1
Juni
2012-06-01 18:00 Enebybergs IF - IK Frej Täby Vit Enebybergs IP 35
2012-06-02 11:00 Stocksunds IF Blå - Djurgårdens IF FF 6 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2012-06-02 11:00 IFK Lidingö FK 5 - IFK Vaxholm Blå-Vit Högsätra BP 125
2012-06-03 11:00 Danderyds SK 3 - IFK Lidingö FK 15 Danderydsvallen 31
2012-06-03 12:00 Täby IS FK - Norrtulls SK 2 Näsbydal 116
2012-06-03 12:00 IFK Täby FK - Vallentuna BK 2 Näsbydal 125
2012-06-03 13:00 FC Djursholm Svart 1 - Täby IS FK 7 Djursholms IP 4
2012-06-08 18:00 IK Frej Täby Vit - IFK Lidingö FK 5 Vikingavallen/Täby IP 36
2012-06-09 10:00 IFK Vaxholm Blå-Vit - Stocksunds IF Blå Vaxö IP 137
2012-06-09 10:00 Norrtulls SK 2 - Danderyds SK 3 Johannes BP 11
2012-06-09 11:00 IFK Lidingö FK 15 - FC Djursholm Svart 1 Högsätra BP 125
2012-06-10 09:15 Täby IS FK - IFK Täby FK Näsbydal 116
2012-06-10 12:00 Täby IS FK 7 - Enebybergs IF Näsbydal 125
2012-06-10 12:00 Djurgårdens IF FF 6 - Vallentuna BK 2 Abbisplan 1
Augusti
2012-08-24 18:00 Enebybergs IF - IFK Lidingö FK 15 Enebybergs IP 35
2012-08-25 11:00 IFK Lidingö FK 5 - Täby IS FK 7 Högsätra BP 125
2012-08-25 12:00 Stocksunds IF Blå - IK Frej Täby Vit Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2012-08-25 15:00 Vallentuna BK 2 - IFK Vaxholm Blå-Vit Vallentuna IP 31
2012-08-26 11:00 Danderyds SK 3 - Täby IS FK Danderydsvallen 31
2012-08-26 12:00 IFK Täby FK - Djurgårdens IF FF 6 Erikslund 125
2012-08-26 18:00 FC Djursholm Svart 1 - Norrtulls SK 2 Djursholms IP 4
2012-08-31 18:00 IK Frej Täby Vit - Vallentuna BK 2 Vikingavallen/Täby IP 36
September
2012-09-01 10:00 IFK Vaxholm Blå-Vit - Djurgårdens IF FF 6 Vaxö IP 137
2012-09-01 10:00 Norrtulls SK 2 - Enebybergs IF Johannes BP 11
2012-09-01 11:00 IFK Lidingö FK 15 - IFK Lidingö FK 5 Högsätra BP 125
2012-09-02 09:15 Täby IS FK - FC Djursholm Svart 1 Erikslund 116
2012-09-02 11:00 Danderyds SK 3 - IFK Täby FK Danderydsvallen 31
2012-09-02 12:00 Täby IS FK 7 - Stocksunds IF Blå Erikslund 125
2012-09-07 18:00 Enebybergs IF - Täby IS FK Enebybergs IP 35
2012-09-08 11:00 IFK Lidingö FK 5 - Norrtulls SK 2 Högsätra BP 125
2012-09-08 12:00 Stocksunds IF Blå - IFK Lidingö FK 15 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2012-09-08 15:00 Vallentuna BK 2 - Täby IS FK 7 Vallentuna IP 31
2012-09-09 12:00 IFK Täby FK - IFK Vaxholm Blå-Vit Erikslund 125
2012-09-09 13:00 Djurgårdens IF FF 6 - IK Frej Täby Vit Abbisplan 1
2012-09-09 17:00 FC Djursholm Svart 1 - Danderyds SK 3 Djursholms IP 4
2012-09-14 18:45 IK Frej Täby Vit - IFK Vaxholm Blå-Vit Vikingavallen/Täby IP 36
2012-09-15 10:00 Norrtulls SK 2 - Stocksunds IF Blå Johannes BP 11
2012-09-15 11:00 IFK Lidingö FK 15 - Vallentuna BK 2 Högsätra BP 125
2012-09-16 11:00 Danderyds SK 3 - Enebybergs IF Danderydsvallen 31
2012-09-16 12:00 Täby IS FK 7 - Djurgårdens IF FF 6 Erikslund 125
2012-09-16 12:00 Täby IS FK - IFK Lidingö FK 5 Erikslund 116
2012-09-16 16:00 FC Djursholm Svart 1 - IFK Täby FK Djursholms IP 4
2012-09-21 18:00 Enebybergs IF - FC Djursholm Svart 1 Enebybergs IP 35
2012-09-22 09:15 IFK Vaxholm Blå-Vit - Täby IS FK 7 Vaxö IP 136
2012-09-22 11:00 Vallentuna BK 2 - Norrtulls SK 2 Vallentuna IP 31
2012-09-22 11:00 IFK Lidingö FK 5 - Danderyds SK 3 Högsätra BP 125
2012-09-22 12:00 Stocksunds IF Blå - Täby IS FK Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2012-09-23 12:00 IFK Täby FK - IK Frej Täby Vit Erikslund 125
2012-09-23 13:00 Djurgårdens IF FF 6 - IFK Lidingö FK 15 Abbisplan 1
2012-09-28 18:00 Enebybergs IF - IFK Täby FK Enebybergs IP 35
2012-09-29 10:00 Norrtulls SK 2 - Djurgårdens IF FF 6 Johannes BP 11
2012-09-29 11:00 IFK Lidingö FK 15 - IFK Vaxholm Blå-Vit Högsätra BP 125
2012-09-30 09:15 Täby IS FK - Vallentuna BK 2 Näsbydal 116
2012-09-30 11:00 Danderyds SK 3 - Stocksunds IF Blå Danderydsvallen 31
2012-09-30 12:00 Täby IS FK 7 - IK Frej Täby Vit Näsbydal 125
2012-09-30 17:00 FC Djursholm Svart 1 - IFK Lidingö FK 5 Djursholms IP 4

Postadress:
IF Olympia Farsta - Fotboll
Farstaängsvägen 1
12346 Farsta

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info

Text ruta 2