Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar 10- 7 Medel

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2012-04-21 11:00 Sollentuna United FK 8 - FC Djursholm 3 Sollentunavallen 22
2012-04-21 12:15 IFK Lidingö FK 11 - Enebybergs IF 2 Breviks IP 21
2012-04-21 13:30 IFK Vaxholm Vit - IK Frej Täby Blå Vaxö IP 12
2012-04-21 14:00 IF Brommapojkarna 19 - Djurgårdens IF FF 3 Stora Mossens IP 2
2012-04-21 14:00 Täby IS FK 5 - IFK Täby FK Vit Näsbydal 12
2012-04-21 15:00 IK Frej Täby Röd - Täby United FC Blå Vikingavallen/Täby IP 3
2012-04-22 10:00 Åkersberga BK 5 - Täby IS FK 3 Margretelunds IP 21
2012-04-28 09:15 IK Frej Täby Blå - Åkersberga BK 5 Vikingavallen/Täby IP 3
2012-04-28 10:00 Täby United FC Blå - IFK Lidingö FK 11 Hägernäs IP 22
2012-04-28 16:00 Täby IS FK 3 - Täby IS FK 5 Näsbydal 12
2012-04-28 17:00 IFK Täby FK Vit - IK Frej Täby Röd Näsbydal 12
2012-04-29 10:00 Djurgårdens IF FF 3 - Sollentuna United FK 8 Östermalms IP 3
2012-04-29 13:00 FC Djursholm 3 - IFK Vaxholm Vit Djursholms IP 31
2012-04-29 14:00 Enebybergs IF 2 - IF Brommapojkarna 19 Enebybergs IP 3
Maj
2012-05-05 09:15 IK Frej Täby Röd - Täby IS FK 3 Vikingavallen/Täby IP 3
2012-05-05 12:15 IFK Lidingö FK 11 - IFK Täby FK Vit Breviks IP 21
2012-05-05 13:00 Täby IS FK 5 - IK Frej Täby Blå Näsbydal 12
2012-05-05 13:30 IFK Vaxholm Vit - Sollentuna United FK 8 Vaxö IP 12
2012-05-05 15:00 IF Brommapojkarna 19 - Täby United FC Blå Hässelängens BP 1
2012-05-06 10:00 Åkersberga BK 5 - FC Djursholm 3 Margretelunds IP 21
2012-05-06 14:00 Enebybergs IF 2 - Djurgårdens IF FF 3 Enebybergs IP 3
2012-05-12 13:00 Täby United FC Blå - Enebybergs IF 2 Hägernäs IP 22
2012-05-12 15:00 IK Frej Täby Blå - IK Frej Täby Röd Vikingavallen/Täby IP 3
2012-05-12 16:00 Täby IS FK 3 - IFK Lidingö FK 11 Näsbydal 12
2012-05-12 17:00 IFK Täby FK Vit - IF Brommapojkarna 19 Näsbydal 12
2012-05-13 10:00 Djurgårdens IF FF 3 - IFK Vaxholm Vit Östermalms IP 3
2012-05-13 13:00 FC Djursholm 3 - Täby IS FK 5 Djursholms IP 31
2012-05-13 14:00 Sollentuna United FK 8 - Åkersberga BK 5 Edsbergs Sportfält 4
2012-05-26 12:15 IFK Lidingö FK 11 - IK Frej Täby Blå Breviks IP 21
2012-05-26 13:00 Täby United FC Blå - Djurgårdens IF FF 3 Hägernäs IP 22
2012-05-26 14:00 Täby IS FK 5 - Sollentuna United FK 8 Näsbydal 12
2012-05-26 15:00 IK Frej Täby Röd - FC Djursholm 3 Vikingavallen/Täby IP 3
2012-05-27 09:00 IF Brommapojkarna 19 - Täby IS FK 3 Stora Mossens IP 2
2012-05-27 10:00 Åkersberga BK 5 - IFK Vaxholm Vit Margretelunds IP 21
2012-05-27 14:00 Enebybergs IF 2 - IFK Täby FK Vit Enebybergs IP 3
Juni
2012-06-02 09:15 IK Frej Täby Blå - IF Brommapojkarna 19 Vikingavallen/Täby IP 3
2012-06-02 14:00 Djurgårdens IF FF 3 - Åkersberga BK 5 Bellevue BP 1
2012-06-02 16:00 Täby IS FK 3 - Enebybergs IF 2 Näsbydal 12
2012-06-02 17:00 IFK Täby FK Vit - Täby United FC Blå Näsbydal 12
2012-06-03 13:00 FC Djursholm 3 - IFK Lidingö FK 11 Djursholms IP 31
2012-06-03 14:00 Sollentuna United FK 8 - IK Frej Täby Röd Edsbergs Sportfält 4
2012-06-09 12:15 IFK Lidingö FK 11 - Sollentuna United FK 8 Breviks IP 21
2012-06-09 12:30 Enebybergs IF 2 - IK Frej Täby Blå Enebybergs IP 3
2012-06-09 13:00 Täby United FC Blå - Täby IS FK 3 Hägernäs IP 22
2012-06-09 14:00 Täby IS FK 5 - Åkersberga BK 5 Näsbydal 12
2012-06-09 15:00 IFK Täby FK Vit - Djurgårdens IF FF 3 Näsbydal 12
2012-06-10 11:00 IK Frej Täby Röd - IFK Vaxholm Vit Vikingavallen/Täby IP 3
2012-06-10 18:00 IF Brommapojkarna 19 - FC Djursholm 3 Smedshagens BP 1
2012-06-16 11:00 IFK Vaxholm Vit - Täby IS FK 5 Vaxö IP 12
Augusti
2012-08-25 09:15 IK Frej Täby Blå - Täby United FC Blå Vikingavallen/Täby IP 3
2012-08-25 13:30 IFK Vaxholm Vit - IFK Lidingö FK 11 Vaxö IP 12
2012-08-25 16:00 Täby IS FK 3 - IFK Täby FK Vit Sjökrigsskolan 12
2012-08-26 10:00 Åkersberga BK 5 - IK Frej Täby Röd Margretelunds IP 21
2012-08-26 12:00 Djurgårdens IF FF 3 - Täby IS FK 5 Östermalms IP 3
2012-08-26 13:00 FC Djursholm 3 - Enebybergs IF 2 Djursholms IP 31
2012-08-26 15:30 Sollentuna United FK 8 - IF Brommapojkarna 19 Edsbergs Sportfält 4
September
2012-09-01 10:00 Täby United FC Blå - FC Djursholm 3 Hägernäs IP 22
2012-09-01 11:30 IFK Lidingö FK 11 - Åkersberga BK 5 Breviks IP 21
2012-09-01 14:00 IK Frej Täby Röd - Täby IS FK 5 Vikingavallen/Täby IP 3
2012-09-01 15:00 IF Brommapojkarna 19 - IFK Vaxholm Vit Stora Mossens IP 2
2012-09-01 16:00 Täby IS FK 3 - Djurgårdens IF FF 3 Sjökrigsskolan 12
2012-09-01 17:00 IFK Täby FK Vit - IK Frej Täby Blå Sjökrigsskolan 12
2012-09-02 13:00 Enebybergs IF 2 - Sollentuna United FK 8 Enebybergs IP 3
2012-09-08 09:15 IK Frej Täby Blå - Täby IS FK 3 Vikingavallen/Täby IP 3
2012-09-08 13:30 IFK Vaxholm Vit - Enebybergs IF 2 Vaxö IP 12
2012-09-08 14:00 Täby IS FK 5 - IFK Lidingö FK 11 Sjökrigsskolan 12
2012-09-08 15:00 Sollentuna United FK 8 - Täby United FC Blå Sollentunavallen 21
2012-09-09 10:00 Åkersberga BK 5 - IF Brommapojkarna 19 Margretelunds IP 21
2012-09-09 12:00 Djurgårdens IF FF 3 - IK Frej Täby Röd Östermalms IP 3
2012-09-09 13:00 FC Djursholm 3 - IFK Täby FK Vit Djursholms IP 31
2012-09-15 09:15 IK Frej Täby Blå - Djurgårdens IF FF 3 Vikingavallen/Täby IP 3
2012-09-15 12:15 IFK Lidingö FK 11 - IK Frej Täby Röd Breviks IP 21
2012-09-15 13:00 IF Brommapojkarna 19 - Täby IS FK 5 Hässelängens BP 1
2012-09-15 13:00 Täby United FC Blå - IFK Vaxholm Vit Erikslund 12
2012-09-15 16:00 Täby IS FK 3 - FC Djursholm 3 Sjökrigsskolan 12
2012-09-15 17:00 IFK Täby FK Vit - Sollentuna United FK 8 Sjökrigsskolan 12
2012-09-16 13:00 Enebybergs IF 2 - Åkersberga BK 5 Enebybergs IP 3
2012-09-22 09:15 IK Frej Täby Röd - IF Brommapojkarna 19 Vikingavallen/Täby IP 3
2012-09-22 13:30 IFK Vaxholm Vit - IFK Täby FK Vit Vaxö IP 12
2012-09-22 14:00 Täby IS FK 5 - Enebybergs IF 2 Sjökrigsskolan 12
2012-09-23 10:00 Åkersberga BK 5 - Täby United FC Blå Margretelunds IP 21
2012-09-23 12:00 Djurgårdens IF FF 3 - IFK Lidingö FK 11 Östermalms IP 3
2012-09-23 13:00 FC Djursholm 3 - IK Frej Täby Blå Djursholms IP 31
2012-09-23 14:45 Sollentuna United FK 8 - Täby IS FK 3 Edsbergs Sportfält 4
2012-09-29 09:15 IK Frej Täby Blå - Sollentuna United FK 8 Vikingavallen/Täby IP 3
2012-09-29 13:00 Täby United FC Blå - Täby IS FK 5 Erikslund 11
2012-09-29 14:00 IF Brommapojkarna 19 - IFK Lidingö FK 11 Stora Mossens IP 2
2012-09-29 16:00 Täby IS FK 3 - IFK Vaxholm Vit Näsbydal 12
2012-09-29 17:00 IFK Täby FK Vit - Åkersberga BK 5 Näsbydal 12
2012-09-30 13:00 FC Djursholm 3 - Djurgårdens IF FF 3 Djursholms IP 31
2012-09-30 14:00 Enebybergs IF 2 - IK Frej Täby Röd Enebybergs IP 3

Postadress:
IF Olympia Farsta - Fotboll
Farstaängsvägen 1
12346 Farsta

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info

Text ruta 2