Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar 10-2 Svår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2012-04-21 10:30 Vasalunds Stockholm IF 5 - IK Frej Täby Svart Spånga IP 5 Hall
2012-04-22 12:00 IF Brommapojkarna - IFK Österåker FK Stora Mossens IP 2
2012-04-22 17:00 IFK Lidingö FK 7 - IFK Täby FK Svart Gångsätra BP 1
2012-04-28 09:15 IFK Österåker FK - Vasalunds Stockholm IF 5 Åkersberga IP 21
2012-04-28 13:00 IFK Täby FK Svart - IF Brommapojkarna Näsbydal 12
2012-04-28 14:00 IK Frej Täby Svart - Djurgårdens IF FF Vikingavallen/Täby IP 3
Maj
2012-05-05 10:30 Vasalunds Stockholm IF 5 - IFK Täby FK Svart Spånga IP 5 Hall
2012-05-05 13:00 Djurgårdens IF FF - IFK Österåker FK Östermalms IP 3
2012-05-06 12:00 IF Brommapojkarna - IFK Lidingö FK 7 Stora Mossens IP 2
2012-05-12 09:15 IFK Österåker FK - IK Frej Täby Svart Åkersberga IP 21
2012-05-12 13:00 IFK Täby FK Svart - Djurgårdens IF FF Näsbydal 12
2012-05-26 10:30 Vasalunds Stockholm IF 5 - IF Brommapojkarna Spånga IP 5 Hall
2012-05-26 10:45 IK Frej Täby Svart - IFK Täby FK Svart Vikingavallen/Täby IP 3
2012-05-27 10:00 Djurgårdens IF FF - IFK Lidingö FK 7 Östermalms IP 3
Juni
2012-06-02 12:00 IFK Lidingö FK 7 - IK Frej Täby Svart Gångsätra BP 1
2012-06-02 13:00 IFK Täby FK Svart - IFK Österåker FK Näsbydal 12
2012-06-03 10:00 Vasalunds Stockholm IF 5 - IFK Lidingö FK 7 Kvarnbacka BP 11
2012-06-03 11:00 IF Brommapojkarna - Djurgårdens IF FF Stora Mossens IP 2
2012-06-09 09:15 IK Frej Täby Svart - IF Brommapojkarna Vikingavallen/Täby IP 3
2012-06-09 10:00 IFK Österåker FK - IFK Lidingö FK 7 Åkersberga IP 21
2012-06-10 19:00 Djurgårdens IF FF - Vasalunds Stockholm IF 5 Östermalms IP 3
2012-06-15 18:30 Vasalunds Stockholm IF 5 - Djurgårdens IF FF Spånga IP 5 Hall
2012-06-16 10:00 IFK Lidingö FK 7 - IFK Österåker FK Gångsätra BP 1
2012-06-17 10:00 IF Brommapojkarna - IK Frej Täby Svart Stora Mossens IP 2
Augusti
2012-08-25 09:15 IFK Österåker FK - IFK Täby FK Svart Åkersberga IP 21
2012-08-25 10:00 IK Frej Täby Svart - IFK Lidingö FK 7 Vikingavallen/Täby IP 3
2012-08-25 14:00 Djurgårdens IF FF - IF Brommapojkarna Östermalms IP 3
September
2012-09-01 11:00 IFK Lidingö FK 7 - Djurgårdens IF FF Gångsätra BP 1
2012-09-01 13:00 IFK Täby FK Svart - IK Frej Täby Svart Sjökrigsskolan 12
2012-09-02 12:00 IF Brommapojkarna - Vasalunds Stockholm IF 5 Stora Mossens IP 2
2012-09-08 09:45 Vasalunds Stockholm IF 5 - IFK Lidingö FK 7 Spånga IP 5 Hall
2012-09-08 10:00 IK Frej Täby Svart - IFK Österåker FK Vikingavallen/Täby IP 3
2012-09-08 14:00 Djurgårdens IF FF - IFK Täby FK Svart Östermalms IP 3
2012-09-15 10:00 IFK Österåker FK - Djurgårdens IF FF Åkersberga IP 21
2012-09-15 13:00 IFK Täby FK Svart - Vasalunds Stockholm IF 5 Sjökrigsskolan 12
2012-09-22 09:45 Vasalunds Stockholm IF 5 - IFK Österåker FK Spånga IP 5 Hall
2012-09-22 14:00 Djurgårdens IF FF - IK Frej Täby Svart Östermalms IP 3
2012-09-23 12:00 IF Brommapojkarna - IFK Täby FK Svart Stora Mossens IP 2
2012-09-29 10:00 IK Frej Täby Svart - Vasalunds Stockholm IF 5 Vikingavallen/Täby IP 3
2012-09-29 11:00 IFK Österåker FK - IF Brommapojkarna Åkersberga IP 21
2012-09-29 13:00 IFK Täby FK Svart - IFK Lidingö FK 7 Näsbydal 12
2012-09-30 13:30 IFK Lidingö FK 7 - IF Brommapojkarna Breviks IP 21

Postadress:
IF Olympia Farsta - Fotboll
Farstaängsvägen 1
12346 Farsta

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info

Text ruta 2