Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar 11- 4 Lätt

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2012-04-21 09:45 Täby IS FK 2 - IFK Lidingö FK 4 Näsbydal 12
2012-04-21 10:00 IFK Lidingö FK 11 - Täby United FC Blå Breviks IP 21
2012-04-21 12:00 IF Brommapojkarna 20 - IFK Täby FK 3 Stora Mossens IP 3
2012-04-22 17:00 Enebybergs IF 3 - IF Brommapojkarna 10 Enebybergs IP 3
2012-04-28 10:45 IFK Lidingö FK 4 - IFK Lidingö FK 11 Breviks IP 21
2012-04-28 11:00 Bällsta FF Grön - Enebybergs IF 3 Enebybergs IP 3
2012-04-28 11:00 Täby United FC Blå - IF Brommapojkarna 20 Hägernäs IP 22
2012-04-28 15:00 IF Brommapojkarna 10 - Täby IS FK 2 Stora Mossens IP 3
2012-04-28 15:00 IFK Täby FK 3 - Danderyds SK Röd Näsbydal 11
Maj
2012-05-05 09:00 Täby IS FK 2 - Bällsta FF Grön Näsbydal 12
2012-05-05 10:00 IFK Lidingö FK 11 - IF Brommapojkarna 10 Breviks IP 21
2012-05-05 14:00 IF Brommapojkarna 20 - IFK Lidingö FK 4 Stora Mossens IP 3
2012-05-06 10:00 Åkersberga BK 4 - IFK Täby FK 3 Margretelunds IP 22
2012-05-06 13:00 Danderyds SK Röd - Täby United FC Blå Danderydsvallen 3
2012-05-11 18:45 Bällsta FF Grön - IFK Lidingö FK 11 Bällstabergs BP 12
2012-05-12 10:45 IFK Lidingö FK 4 - Danderyds SK Röd Breviks IP 21
2012-05-12 11:00 Täby United FC Blå - Åkersberga BK 4 Hägernäs IP 22
2012-05-12 13:00 IF Brommapojkarna 10 - IF Brommapojkarna 20 Stora Mossens IP 3
2012-05-26 09:45 Täby IS FK 2 - Enebybergs IF 3 Näsbydal 12
2012-05-26 14:00 IF Brommapojkarna 20 - Bällsta FF Grön Stora Mossens IP 3
2012-05-27 10:00 Åkersberga BK 4 - IFK Lidingö FK 4 Margretelunds IP 22
2012-05-27 13:00 Danderyds SK Röd - IF Brommapojkarna 10 Danderydsvallen 3
Juni
2012-06-01 18:00 Bällsta FF Grön - Danderyds SK Röd Bällstabergs BP 12
2012-06-02 14:00 IF Brommapojkarna 10 - Åkersberga BK 4 Stora Mossens IP 3
2012-06-03 14:00 Täby United FC Blå - IFK Täby FK 3 Hägernäs IP 22
2012-06-03 17:00 Enebybergs IF 3 - IFK Lidingö FK 11 Enebybergs IP 3
2012-06-09 10:00 IFK Lidingö FK 11 - Täby IS FK 2 Breviks IP 21
2012-06-09 15:00 IF Brommapojkarna 20 - Enebybergs IF 3 Stora Mossens IP 3
2012-06-09 15:00 IFK Täby FK 3 - IFK Lidingö FK 4 Näsbydal 11
2012-06-10 10:00 Åkersberga BK 4 - Bällsta FF Grön Margretelunds IP 22
Augusti
2012-08-25 09:45 Täby IS FK 2 - IF Brommapojkarna 20 Sjökrigsskolan 12
2012-08-25 10:45 IFK Lidingö FK 4 - Täby United FC Blå Breviks IP 21
2012-08-25 13:00 IF Brommapojkarna 10 - IFK Täby FK 3 Stora Mossens IP 3
2012-08-26 16:00 Enebybergs IF 3 - Danderyds SK Röd Enebybergs IP 3
September
2012-09-01 11:15 IFK Täby FK 3 - Bällsta FF Grön Sjökrigsskolan 11
2012-09-01 12:00 Täby United FC Blå - IF Brommapojkarna 10 Hägernäs IP 22
2012-09-01 13:00 IF Brommapojkarna 20 - IFK Lidingö FK 11 Stora Mossens IP 3
2012-09-02 10:00 Åkersberga BK 4 - Enebybergs IF 3 Margretelunds IP 22
2012-09-02 14:00 Danderyds SK Röd - Täby IS FK 2 Danderydsvallen 3
2012-09-07 18:00 Bällsta FF Grön - Täby United FC Blå Bällstabergs BP 12
2012-09-08 09:45 Täby IS FK 2 - Åkersberga BK 4 Sjökrigsskolan 12
2012-09-08 10:00 IFK Lidingö FK 11 - Danderyds SK Röd Breviks IP 21
2012-09-08 15:00 IF Brommapojkarna 10 - IFK Lidingö FK 4 Stora Mossens IP 3
2012-09-15 10:45 IFK Lidingö FK 4 - Bällsta FF Grön Breviks IP 21
2012-09-15 15:00 IFK Täby FK 3 - Enebybergs IF 3 Sjökrigsskolan 11
2012-09-16 10:00 Åkersberga BK 4 - IFK Lidingö FK 11 Margretelunds IP 22
2012-09-16 14:00 Danderyds SK Röd - IF Brommapojkarna 20 Danderydsvallen 3
2012-09-21 18:45 Bällsta FF Grön - IF Brommapojkarna 10 Bällstabergs BP 12
2012-09-22 09:45 Täby IS FK 2 - IFK Täby FK 3 Sjökrigsskolan 12
2012-09-22 13:00 IF Brommapojkarna 20 - Åkersberga BK 4 Stora Mossens IP 3
2012-09-23 17:00 Enebybergs IF 3 - Täby United FC Blå Enebybergs IP 3
2012-09-29 10:45 IFK Lidingö FK 4 - Enebybergs IF 3 Breviks IP 21
2012-09-29 11:00 Täby United FC Blå - Täby IS FK 2 Hägernäs IP 22
2012-09-29 15:00 IFK Täby FK 3 - IFK Lidingö FK 11 Näsbydal 11
2012-09-30 10:00 Åkersberga BK 4 - Danderyds SK Röd Margretelunds IP 22

Postadress:
IF Olympia Farsta - Fotboll
Farstaängsvägen 1
12346 Farsta

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info

Text ruta 2