Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar 11- 3 Medel

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2012-04-20 18:45 Bällsta FF Svart - Danderyds SK Gul Bällstabergs BP 12
2012-04-21 11:00 IFK Lidingö FK 12 - FC Djursholm 2 Gångsätra BP 1
2012-04-22 10:00 Rydbo IF - Täby IS FK 5 Wasavallen 11
2012-04-22 13:00 IF Brommapojkarna 6 - IK Frej Täby Svart Smedshagens BP 1
2012-04-22 15:00 IFK Vaxholm Vit - Åkersberga BK Vaxö IP 11
2012-04-22 18:00 IFK Täby FK 4 - IFK Vaxholm Orange Näsbydal 11
2012-04-25 18:00 IF Brommapojkarna 9 - Bällsta FF Svart Hässelängens BP 1
2012-04-28 09:00 Täby IS FK 5 - IFK Lidingö FK 12 Näsbydal 12
2012-04-28 09:15 Åkersberga BK - Täby United FC Röd Margretelunds IP 22
2012-04-28 10:45 IK Frej Täby Svart - IFK Täby FK 4 Vikingavallen/Täby IP 3
2012-04-28 11:00 IFK Vaxholm Orange - IFK Vaxholm Vit Vaxö IP 11
2012-04-29 10:00 FC Djursholm 2 - IF Brommapojkarna 6 Djursholms IP 31
2012-04-29 13:00 Täby United FC Röd - IF Brommapojkarna 9 Hägernäs IP 22
2012-04-29 14:00 Danderyds SK Gul - Rydbo IF Danderydsvallen 3
Maj
2012-05-04 17:15 Danderyds SK Gul - Täby IS FK 5 Danderydsvallen 3
2012-05-05 09:30 Rydbo IF - IF Brommapojkarna 9 Wasavallen 11
2012-05-05 10:00 IFK Vaxholm Vit - IK Frej Täby Svart Vaxö IP 11
2012-05-05 10:00 IF Brommapojkarna 6 - IFK Lidingö FK 12 Smedshagens BP 1
2012-05-05 10:30 IFK Täby FK 4 - FC Djursholm 2 Näsbydal 11
2012-05-05 11:00 Täby United FC Röd - IFK Vaxholm Orange Hägernäs IP 22
2012-05-06 16:00 Bällsta FF Svart - Åkersberga BK Bällstabergs BP 12
2012-05-09 18:00 IF Brommapojkarna 9 - Danderyds SK Gul Hässelängens BP 1
2012-05-12 09:00 Täby IS FK 5 - IF Brommapojkarna 6 Näsbydal 12
2012-05-12 10:45 IK Frej Täby Svart - Täby United FC Röd Vikingavallen/Täby IP 3
2012-05-12 11:00 IFK Lidingö FK 12 - IFK Täby FK 4 Gångsätra BP 1
2012-05-12 11:00 IFK Vaxholm Orange - Bällsta FF Svart Vaxö IP 11
2012-05-13 09:15 Åkersberga BK - Rydbo IF Margretelunds IP 22
2012-05-13 10:00 FC Djursholm 2 - IFK Vaxholm Vit Djursholms IP 31
2012-05-23 18:45 IF Brommapojkarna 9 - Täby IS FK 5 Hässelängens BP 1
2012-05-26 09:30 Rydbo IF - IFK Vaxholm Orange Wasavallen 11
2012-05-26 10:00 IFK Vaxholm Vit - IFK Lidingö FK 12 Vaxö IP 11
2012-05-26 11:00 Täby United FC Röd - FC Djursholm 2 Hägernäs IP 22
2012-05-26 11:00 Danderyds SK Gul - Åkersberga BK Danderydsvallen 3
2012-05-26 11:15 IFK Täby FK 4 - IF Brommapojkarna 6 Näsbydal 11
2012-05-27 16:00 Bällsta FF Svart - IK Frej Täby Svart Bällstabergs BP 12
Juni
2012-06-02 09:00 Täby IS FK 5 - IFK Täby FK 4 Näsbydal 12
2012-06-02 10:45 IK Frej Täby Svart - Rydbo IF Vikingavallen/Täby IP 3
2012-06-02 11:00 IFK Lidingö FK 12 - Täby United FC Röd Gångsätra BP 1
2012-06-02 11:00 IFK Vaxholm Orange - Danderyds SK Gul Vaxö IP 11
2012-06-03 09:15 Åkersberga BK - IF Brommapojkarna 9 Margretelunds IP 22
2012-06-03 10:00 FC Djursholm 2 - Bällsta FF Svart Djursholms IP 31
2012-06-03 12:00 IF Brommapojkarna 6 - IFK Vaxholm Vit Smedshagens BP 1
2012-06-08 18:00 IF Brommapojkarna 9 - IFK Vaxholm Orange Hässelängens BP 1
2012-06-08 18:45 Bällsta FF Svart - IFK Lidingö FK 12 Bällstabergs BP 12
2012-06-09 09:30 Rydbo IF - FC Djursholm 2 Wasavallen 11
2012-06-09 10:00 IFK Vaxholm Vit - IFK Täby FK 4 Vaxö IP 11
2012-06-09 11:00 Täby United FC Röd - IF Brommapojkarna 6 Hägernäs IP 22
2012-06-09 11:00 Danderyds SK Gul - IK Frej Täby Svart Danderydsvallen 3
2012-06-10 09:15 Åkersberga BK - Täby IS FK 5 Margretelunds IP 22
Augusti
2012-08-25 09:00 Täby IS FK 5 - IFK Vaxholm Vit Sjökrigsskolan 12
2012-08-25 10:00 IF Brommapojkarna 6 - Bällsta FF Svart Smedshagens BP 1
2012-08-25 11:00 IFK Lidingö FK 12 - Rydbo IF Gångsätra BP 1
2012-08-25 11:00 IFK Vaxholm Orange - Åkersberga BK Vaxö IP 11
2012-08-25 11:30 IK Frej Täby Svart - IF Brommapojkarna 9 Vikingavallen/Täby IP 3
2012-08-26 10:00 FC Djursholm 2 - Danderyds SK Gul Djursholms IP 31
2012-08-26 11:00 IFK Täby FK 4 - Täby United FC Röd Sjökrigsskolan 11
2012-08-29 18:00 IF Brommapojkarna 9 - FC Djursholm 2 Hässelängens BP 1
2012-08-31 18:45 Bällsta FF Svart - IFK Täby FK 4 Bällstabergs BP 12
September
2012-09-01 09:30 Rydbo IF - IF Brommapojkarna 6 Wasavallen 11
2012-09-01 11:00 Täby United FC Röd - IFK Vaxholm Vit Hägernäs IP 22
2012-09-01 11:00 Danderyds SK Gul - IFK Lidingö FK 12 Danderydsvallen 3
2012-09-02 09:15 Åkersberga BK - IK Frej Täby Svart Margretelunds IP 22
2012-09-02 16:00 IFK Vaxholm Orange - Täby IS FK 5 Vaxö IP 11
2012-09-08 09:00 Täby IS FK 5 - Täby United FC Röd Sjökrigsskolan 12
2012-09-08 10:00 IF Brommapojkarna 6 - Danderyds SK Gul Smedshagens BP 1
2012-09-08 11:00 IFK Lidingö FK 12 - IF Brommapojkarna 9 Gångsätra BP 1
2012-09-08 11:30 IK Frej Täby Svart - IFK Vaxholm Orange Vikingavallen/Täby IP 3
2012-09-08 15:00 IFK Täby FK 4 - Rydbo IF Sjökrigsskolan 11
2012-09-09 10:00 FC Djursholm 2 - Åkersberga BK Djursholms IP 31
2012-09-09 16:00 IFK Vaxholm Vit - Bällsta FF Svart Vaxö IP 11
2012-09-12 17:15 IF Brommapojkarna 9 - IF Brommapojkarna 6 Hässelängens BP 1
2012-09-14 18:45 Bällsta FF Svart - Täby United FC Röd Bällstabergs BP 12
2012-09-15 09:30 Rydbo IF - IFK Vaxholm Vit Wasavallen 11
2012-09-15 10:00 IFK Vaxholm Orange - FC Djursholm 2 Vaxö IP 11
2012-09-15 11:30 IK Frej Täby Svart - Täby IS FK 5 Vikingavallen/Täby IP 3
2012-09-16 09:15 Åkersberga BK - IFK Lidingö FK 12 Margretelunds IP 22
2012-09-16 13:00 Danderyds SK Gul - IFK Täby FK 4 Danderydsvallen 3
2012-09-22 09:00 Täby IS FK 5 - Bällsta FF Svart Sjökrigsskolan 12
2012-09-22 10:30 IFK Täby FK 4 - IF Brommapojkarna 9 Sjökrigsskolan 11
2012-09-22 11:00 Täby United FC Röd - Rydbo IF Hägernäs IP 22
2012-09-22 11:00 IFK Vaxholm Vit - Danderyds SK Gul Vaxö IP 11
2012-09-22 11:00 IFK Lidingö FK 12 - IFK Vaxholm Orange Gångsätra BP 1
2012-09-23 10:00 FC Djursholm 2 - IK Frej Täby Svart Djursholms IP 31
2012-09-23 13:00 IF Brommapojkarna 6 - Åkersberga BK Smedshagens BP 1
2012-09-26 18:00 IF Brommapojkarna 9 - IFK Vaxholm Vit Hässelängens BP 1
2012-09-29 09:30 Rydbo IF - Bällsta FF Svart Wasavallen 11
2012-09-29 10:00 IFK Vaxholm Orange - IF Brommapojkarna 6 Vaxö IP 11
2012-09-29 11:00 Danderyds SK Gul - Täby United FC Röd Danderydsvallen 3
2012-09-29 11:30 IK Frej Täby Svart - IFK Lidingö FK 12 Vikingavallen/Täby IP 3
2012-09-30 09:15 Åkersberga BK - IFK Täby FK 4 Margretelunds IP 22
2012-09-30 10:00 FC Djursholm 2 - Täby IS FK 5 Djursholms IP 31

Postadress:
IF Olympia Farsta - Fotboll
Farstaängsvägen 1
12346 Farsta

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info

Text ruta 2